zpět

Děkuju, že jste klikli na položku "Něco o mně"  jsem rád, že se chcete dozvědět něco o autorovi, který se snažil, seč mohl, aby podobu písmen, háčků a čárek z papíru, který nám dala příroda, přeměnil v život virtuální, tedy v podobu webových stránek. Na úvod se sluší a patří představit, ani já neudělám výjimku a představím se přátelé. Zdravím Vás, David. 
Na jedné chytré stránce jsem si našel podrobnosti o jménu, kterým se má maličkost chlubí a jsou to informace ted,y alespoň  pro mě velmi šokující, tady jsou: David je mužské jméno pocházející z dávno zaniklé ugarštiny (patřící stejně jako hebrejština do semitské jazykové skupiny), v níž znamená davidu "náčelník", lidová etymologie jej spojuje s hebrejským dód "miláček" a "strýček".  
Docela zajímavé psaní, nechám jej bez komentáře, Bude to lepší, věřte tomu.
Tak a pojďme po malých krůčcích dále, chtěl bych Vás ještě než budu pokračovat poprosit o shovívavost, nejsem žádný spisovatel a to víte slovosled ve větě mně taky velice nic neříká.
Tak jo, jdeme bojovat, narodil jsem se na Valašsku, kde taky do dnešní doby pobývám a snad taky pobývat budu i nadále, i když jak víme, dnešní situace je všelijaká, ekonomika se nám hroutí, s ní i práce ubývá, tak jsem docela i zvědav, kam mě vítr zavane, ale i kdyby mě zavál na širý kraj světa, vždy se rád vrátím do naší malé, krásné vesničky střediskové. Věkem se pomalým, někdy ale i rychlým krokem blížím k hranici 30 let, kdybych měl být přesnější, uvedl bych datum narození 30. Červenec roku 1980.
Teď tak přemýšlím, že Vás určitě nudím, protože se znám a dost často nudím sám sebe, proto přejdeme do tzv. zkratek, ve kterých Vám osvětlím své koníčky a to co ke mně patří.

Můj život ve zkratkách:

Koníčky:
- jakákoliv práce na PC, jestli se tomu tedy dá říct práce.
- jakákoliv práce s elektronikou a se vším tím, co se pak strká do 220V.
- psaní básniček, pokud první dvě položky mně to dovolí.
Co miluju a mám rád:
- miluju mou přítelkyni Markétku a našeho synka Danielka.
- co mám rád? Toho je strašná spousta, tak zase jen ve zkratce: na prvním místě, jak už to u nás chlapů chodí, dobré jídlo a dobré pití a to si myslím, že na zkratku je tak akorát.

Pokud budete chtít vědět něco víc, tak je tu možnost jak se to dozvědět, napište!

adams.david 2007-2009 webdesign
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat