básně úvod
.:sbírky:.

Rok 2oo6 byl alespoň pro mě rokem velkých až převratných změn, ztratil jsem snad úplně všechno co v té době mělo smysl. Ještě teď, když píšu tyto řádky, mně běhá mráz po zádech, možná je to ten příjemný mráz, který mě celou dobu poháněl kupředu a možná je to mráz, který mě tak pálil. Sám nevím, možná to bude tím, že to raději ani vědět nechci a možná, že bych se k tomu rád dopátral, ale bojím se toho. Možná se bojím vzpomínat a možná..Těch "možná" by bylo asi houf, houf písmen, slabik, vět a dlouhých mezer.
Vypíchnu jen jednu, velkou a to podstatnou snad i zlomovou událost.
Jednoho dne jsem se seznámil s člověkem, který mě dokázal po dlouhé dny, týdny, měsíce dostávat z  těch neveselých vzpomínek, které v tu dobu stále a pořád přebíjely vzpomínky s veselým nádechem. Díky této osobě jsem začal psát a píšu dodnes, ani nevím jestli jsem jí poděkoval a tak dovolte na tomto místě v tuto dobu vyslovit slůvko: Děkuju! Mockrát děkuju !
Možná z posledních vět by někdo usoudil, že to byla láska, jak se říká láska s velkým L. I  básničky jsou tímto slovem plně protkány, ale ne,
bylo to kamarádství, pro mě tak krásné a hluboké.
Tyto řádky a řádky v básních jsou vlastně takovými kroky na cestě rokem 2oo6.
Přeju (a budu se zase opakovat) příjemné počtení pokud to jen půjde.

adams.david 2007-2009 webdesign
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat